KYPR
© Work2Grow Všechna práva vyhrazena
Work2GrowSledujte nás
management@work2grow.cz

věk: 18-26

plat: 700-1450€

doba pobytu: 3 - 6 měsíců

Pracovní pozice :

RESTAURANT AND BAR WAITERS, DISHWASHER - KITCHEN ASSISTENT, NIGHT RECEPTIONIST, OFFICE ASSISTANT, SECRETARIAL AND ADMINISTRATIVE, ACCOUNTANT, BARISTA, SPA THERAPIST, ANIMATOR

Náplň práce ?

RESTAURANT AND BAR WAITERS, BARISTA

Láká tě práce ve společnosti? Chceš se naučit míchat tvůj oblíbený nápoj či svoje znalosti a zkušenosti již uplatnit a ještě za ně dostat odměnu? Tvou náplní práce bude starat se o zákazníky a dopřát jim veškerou péči, úsměv a vlídné chování je základem. Naučíš se jak kuchtit nové pokrmy, můžeš se zdokonalit již v těch, které znáš či dokonce můžeš nějaký recept sám/sama vytvořit. Také se přiučíš něco nového v oboru lihovin, naučíš se připravovat drinky, koktejly, správné techniky a tvou kreativitu vždy rádi všichni uvítají. DISHWASHER - KITCHEN ASSISTENT Máš rád/a prostředí restaurací, ale nechceš být hned všem na očích? Jsi spolehlivý/á , ale tak trochu introvert? Máme pro tebe skvělé místo! Můžeš pomáhat v kuchyni s obsluhou myčky. Její obsluha vyžaduje spolehlivost, ale není se čeho bát, není to nic složitého. Také se můžeš podílet na chodu podniku, tvé nápady jsou vždy vítány.

NIGHT RECEPTIONIST

Baví tě komunikovat různými jazyky a tím si pravidelně udržovat a rozšiřovat slovní zásobu? Jako recepční můžeš všechny tyto své vlastnosti a dovednosti uplatnit velmi snadně. Do hotelů totiž často přijíždí zákazníci z nejrůznějších konců světa a těší se na nové destinace. Tvou náplní práce bude je vřele uvítat, vybrat jim pro ně nejvhodnější pokoj či zkontrolovat jejich rezervaci a ubytovat je.

OFFICE ASSISTANT, SECRETARIAL AND ADMINISTRATIVE

Baví tě práce v týmu? Rád/a komunikuješ s lidmi? Ekonomika a účetnictví pro tebe nejsou cizí obory? Tyto profese jsou pro tebe jako dělané. Tvou náplní bude péče o klienty a jejich požadavky či prosby. Veškeré nejasnosti můžeš kdykoliv prodiskutovat s kolegy, proto je práce v týmu výhodou. Naučíš se pracovat s nejrůznějšími programy pro výpočty, hypotéky, pojištění, tvořit kalkulace, hledat nejlepší možnosti pro obě strany, naslouchat klientovi.

ACCOUNTANT

Máš ke klientům blízko, ale účetnictví tě baví přece jenom víc? Zde můžeš uplatnit své znalosti. Důkladnost, spolehlivost a pracovitost jsou podmínkou. Dostaneš přístup k nejrůznějším účetním programům, příležitostem, naučíme tě, jak to v takových firmách chodí, co vše je potřeba k přípravě DPH nebo výplatám. Společně s kolegy můžeš pracovat na chodu společnosti.

SPA THERAPIST

Víš jak správně pečovat o své tělo? Rád/a zkoušíš nové kosmetické produkty a tvoje zkušenosti pak předáváš dále? V této profesi je vlídná komunikace na místě. Můžeš zde předat klientům tvé zkušenosti s určitými technikami a praktikami, se stravováním, zdravým životním stylem, s nejrůznějšími kosmetickými produkty- od obličeje až po chodidla. ANIMATOR Jsi kreativní, sršíš nápady, rád/a podnikáš nejrůznější výlety, máš rád zábavu a chceš si procvičit sve komunikační znalosti v cizím jazyce? Výhodou této práce jsou otevřené dveře kreativitě, veškeré tvé nápady jsou vždy přijímány. Tvou náplní práce bude starat se o zájezdy lidí, kteří přijeli na dovolenou. Postarat se jim o program, zábavu, vymýšlet výlety, doporučit jim místa v okolí, které můžou navštívit a proč.

Místa, které navštívit?

Přístavní města jsou ideální na nekonečné procházky po palmovém pobřeží, jejich místní pochoutky a delikatesy dodávají tomuto místu tu správnou atmosféru. Paphos je díky svým památkám zapsán na seznamu UNESCO, vidět zde můžete například pevnosti a amfiteátry v pafoském archeologickém parku nebo ruiny hrobek. Limassol coby druhé největší kyperské město se pyšní svou velkolepostí. Můžete odtud díky strategické poloze pohodlně vycestovat za živoucími muflony či za krásou středomoří. Blízko se nachází sáhodlouhé vinice, citrusové plantáže, i dýňová a melounová pole.

Kam  ve volném čase :

Navy Marine Restaurace, výborné jídlo, přijatelné ceny, příjemná obsluha St. Pauls Tavern Restaurace, v blízkosti archeologických vykopávek, rodinný podnik, příjemná atmosféra, vynikající jídlo City Life Cafe restaurace, kavárná, domácí recepty i tradiční pokrmy, vynikající jídlo, levné jídlo, příjemná atmosféra,hifi Fish & Gril restaurant Limanaki Rsetaurace, převážně rybí delikatesy a pokrmy

Doprava :

Na Jižním Kypru funguje běžná autobusová síť. Na severním Kypru tuto funkci z převážné většiny zastávají dolmuše -malé postarší autobusky zajišťující místní dopravu. Ceny jsou za dopravu nízké, spoje navazují dobře,pokud je však potřeba dojet někam dále, je výhodnější půjčit i auto. Jezdí se zde však po levé straně a na chodce je potřeba si dávat větší pozor.